Kontakt oss

Sentralbord: 69 29 50 00
Teknisk Drift: 97 17 68 30 (kl. 7.00-15.00)
Vakttlf. Teknisk Drift: 69 28 44 43 (utenom arbeidstid og i ferier)

Teknisk adminstrasjon: Åpent for publikum alle hverdager fra kl. 10.00-14.00 (lunsj 11.00-11.30 da er døren låst)

Postadresse: Skråtorpveien 2a,1640 Råde

Besøksadresse: Rådhuset,Skråtorpveien 2a,1640 Råde

Sende e-post

Kart
Rådhuset


 

 

SMS: Send kodeord "Råde kom" til 26112

Åpningstider (Sentralbord, servicetorg, bibliotek)

 

Hva gjør Servicetorget

TELEFONLISTE - RÅDE KOMMUNE

Telefonliste - ansatte - arbeidsområde Telefonliste - ansatte - arbeidsområde
Telefonliste - ansatte - arbeidsområde
nsv    
RÅDMANN
Fjeld, Inger Kristin SkarpholtRådmann48171012inger.fjeld@rade.kommune.no
Hansen, Bente RostadFolkehelsekoordinator98240162benter.hansen@rade.kommune.no
Moan, HansOrganisasjonssjef98213355hans.moan@rade.kommune.no
ØKONOMIAVDELINGEN
Wenberg, PålØkonomisjef6902176899274629pal.wenberg@rade.kommune.no
Rønholt, GjermundController6902176841600468gjermund.ronholt@rade.kommune.no
INNFORDRING
Hemstad, MichaelEiendomsskatt og Innfordringssjef97726361michael.hemstad@rade.kommune.no
EIENDOMSKONTORET
Andreassen, BirgitteKonsulent eiendomsskatt og innkjøp90743608birgitte.andreassen@rade.kommune.no
Obbink, SolfridKonsulent eiendom og innfordring40415574solfrid.obbink@rade.kommune.no
Torp, ArildEiendoms- og innkjøpssjef98217034arild.torp@rade.kommune.no
Kristiansen, TerjeTekniskrådgiver91169215terje.kristiansen@ade.kommune.no
Fax, regnskap og innfordring (Økonomikontoret)69295018
POLITISK SEKRETARIAT
Johansen, NinaSekretariatssjef90622526nina.johansen@rade.kommune.no
Apelseth-Aanensen, CathrineKonsulent92823288cathrine.apelseth-aanensen@rade.kommune.no
OPPVEKST
Kolstad, IngerPed.rådgiver skole/bhg98217033inger.kolstad@rade.kommune.no
HELSE
Brattberg, HenrietteHelse og omsorgsrådgiver47977496henriette.brattberg@rade.kommune.no
REGNSKAPSAVDELING
Andreassen, ElisabethSekretær økonomi47792394elisabeth.andreassen@rade.kommune.no
Johannessen, ToveKonsulent regnskap90022859tove.johannessen@rade.kommune.no
Saxegård, BenteSekretær økonomi47792382bente.saxegard@rade.kommune.no
Martinsen, MonicaKonsulent regnskap48043008monica.martinsen@rade.kommune.no
Ramdahl, TuridRegnskapssjef97198012turid.ramdahl@rade.kommune.no
HR-AVDELINGEN
Andersen CecilieLønnsmedarbeider40022498cecilie.andersen@rade.kommune.no
Hansen, KaiKonsulent HMS/Beredskap40022499kai.hansen@rade.kommune.no
Nordtug, RoarPersonalsjef48097410roar.nordtug@rade.kommune.no
Wichstrøm, Marianne NielsenHR-rådgiver40031631marianne.wichstrom@rade.kommune.no
KOMMUNIKASJONSAVD
Werner Olsen, Ann CathrinKommunikasjonssjef98240173ann-cathrin.wernerolsen@rade.kommune.no
Brekke, Tone JohanneArkivleder,systemansv. Websak97733589tonejohanne.brekke@rade.kommune.no
Tønnesen, KristinServicetorgmedarbeider91009083kristin.tonnesen@rade.kommune.no
Urang, Nickolai SchjervenLærling91009083nickolai.urang@rade.kommune.no
IKT AVD.
Myhre, Hans ErikIT-konsulent69021767hasse@rade.kommune.no
Sønderbye ØyvindIKT-sjef69021767oyvind.sonderbye@rade.kommune.no
Olsen, Tor SteinarIKT-rådgiver69021767torsteinar.olsen@rade.kommune.no
Corneliussen, FredrikIKT-konsulent69021767fredrik.corneliussen@rade.kommune.no
Lindanger Ingum VegardIKT- lærling93292655vegard.ingum@rade.kommune.no
TEKNISK DRIFT AVD
Bakke, KristianIngeniør oppmåling48893693kristian.bakke@rade.kommune.no
Berge, HildeByggesaksbehandler48892753hilde.berge@rade.kommune.no
Bjørnevald, IrinaByggesaksbehandler47465585irina.bjornevald@rade.kommune.no
Hasanagic VernesByggesaksbehandler48892750vernes.hasanagic@rade.kommune.no
Homstvedt, TomasVA Ingeniør47034520tomas.homstvedt@rade.kommune.no
Jansson, Siv ThuvaPlan- og miljøvernrådgiver94318493siv-thuva.jansson@rade.kommune.no
Malik, ShabanaTeknisk konsulent47465144shabana.malik@rade.kommune.no
Moan, HansVirksomhetsleder98213355hans.moan@rade.kommune.no
Roos ArildFagansvarlig uteavdeling teknisk97176830arild.roos@rade.kommune.no
Schjolden, KristinRenholdsleder97102181kristin.schjolden@rade.kommune.no
Sharifi BashirIngenør oppmåling48891757bashir.sharifi@rade.kommune.no
Vakttelefon teknisk69284443
Ørmen, Lars OskarFagansvarlig byggninsvedlikehold48095402larsoskar.ormen@rade.kommune.no
Schjolden, KristinRenholdsleder97102181kristin.schjolden@rade.kommune.no
FAMILIESentralbord69295050
Enger, LailaAvd.leder stab, kons. fagsystemer92040075laila.enger@rade.kommune.no
Stærk, AnitaMerkantil69295052anita.staerk@rade.kommune.no
Farbu, Gunn-mariVirksomhetsleder Familie6929505095077174gunn-mari.farbu@rade.kommune.no
Utne, LeneKontorfaglig (lønn og personal)47450426lene.utne@rade.kommune.no
Vatnaland, GretheKontorfaglig6929505540435917grethe.vatnaland@rade.kommune.no
PPT
Martinsen, KarinSpes.ped6929505040031335karin.martinsen@rade.kommune.no
Oppegaard, RinaSpes. ped.6929505040031548rina.oppegaard@rade.kommune.no
Ribe, MargreteSpes. ped6929505090232526margrete.ribe@rade.kommune.no
Tønnesland, AndersPed.psyk. Rådgiver PPT6929505097145099anders.tonnesland@rade.kommune.no
BARNEVERN
Gran, Inger JohanneBarnevernskurator6929505041513755ingerjohanne.gran@rade.kommune.no
Grimsæth, IngeridBarnevernskurator6929505041513755ingerid.grimseth@rade.kommune.no
Holstad Jon RobertFamilieveileder6929505047475383jonrobert.holstad@rade.kommune.no
Larsen, AnetteBarnevernskurator6929505097137799anette.larsen@rade.kommune.no
Myrhaug TorillBarnevernskurator6929505091913361toril.myrhaug@rade.kommune.no
Rønning, RenateBarnevernskurator6929505098240151renate.ronning@rade.kommune.no
Skåre, Kjell6929505098240152kjell.skare@rade.kommune.no
Svensen, SylviBarnevernskurator6929505098240153sylvi.svensen@rade.kommune.no
Tangedal, AstridBarnevernskurator6929505097755430astrid.tangedal@rade.kommune.no
KULTUR
Lene, UtneKulturkonsulent6929505047450426
Helmersen, VigdisLeder frivilighetsentralen6929505047971176vigdis.helmersen@rade.kommune.no
Allaktivitetshuset98240154allaktivitetshuset@rade.kommune.no
Biblioteket69295053bibliotek@rade.kommune.no
Sandersen, AstridBiblioteksjef69295056astrid.k.sandersen@rade.kommune.no
Søbye, NinaFagansvarlig kultur98240154nina.sobye@rade.kommune.no
Fredriksen, JohnUngdomskontakt47475939john.fredriksen@rade.kommune.no
Karlsen, Maren H.Klubbarbeider93688233maren.karlsen@rade.kommune.no
KULTURSKOLEN
Sandal, BørgeKoordinator kulturskolen6929403690179826kulturskolen@rade.kommune.no
FYSIO./ERGOTERAPI
Bjørnebekk, AndersErgoterapeut6929505048156500anders.bjornebekk@rade.kommune.no
Edvardsen, JannickeFagansv.fysio./ergo.6929505097102376jannicke.edvardsen@rade.kommune.no
Hoel, KristineFysioterapeut6929505098240175kristine.hoel@rade.kommune.no
Hammersborg, AsbjørnTransport/hjelpemidler6929505098213359asbjorn.hammersborg@rade.kommune.no
RÅDE HELSESTASJON
Arntzen, NinaLege91379792nina.arntzen@rade.kommune.no
Ek, Kari HamreHelsesøster6929505047471527
Haugsvær, MonaFagansvarlig helsestasj.6929505097506192mona.haugsver@rade.kommune.no
Horntvedt, AnneJordmor6929505048956547anne.horntvedt@rade.kommune.no
Lundestad MarieHelsesøster6929505048890630marie.lundestad@rade.kommune.no
Olsen, Nina BechHelsesøster6929505098240155nina.becholsen@rade.kommune.no
Tornsberg, Kari Anne ØverbyHelsesøster6929505095836476kaot@rade.kommune.no
KOMMUNEOVERLEGE
Sarah Frandsen GranKommuneoverlege92250144sarah.frandsengran@rade.kommune.no
RÅDE UNGDOMSSKOLEuskole@rade.kommune.no
Hansen, Jon GunnarVirksomhetsleder/rektor4779307292294492jongunnar.hansen@rade.kommune.no
Aasvestad, VeronikaSosiallærer47792635veronika.aasvestad@rade.kommune.no
Jensen, Ine LandeSekretær47792917ine.landejensen@rade.kommune.no
Mellby, Inger Marie TorpUndervisningsinspektør40036462inger.mellby@rade.kommune.no
OPPVEKSTOMRÅDE KARLSHUS karlshus.bskole@rade.kommune.no
Mathisen, TomasVirksomhetsleder/rektor98266788tomas.mathiesen@rade.kommune.no
Martinsen-Waak, ThereseUndervisningsinspektør40068356therese.marthinsen-waak@rade.kommune.no
Gustavsen, Per MortenFagansvarlig SFO99494842permorten.gustavsen@rade.kommune.no
Mathisen, Mette ØstbergSekretær4779458295767216mette.mathisen@rade.kommune.no
Aaberge, OddnyFagans.barnehage99101298oddny.aaberge@rade.kommune.no
OPPVEKSTOMRÅDE SALTNESspetalen.skole@rade.kommune.no
Antonisen AnneVirksomhetsleder/ rektor69282100anne.antonisen@rade.kommune.no
Antonsen, Elisabeth LianFagansvarlig SFO Saltnes6928214547450251elisabeth.lianantonsen@rade.kommune.no
Antonsen, IngerFagansv.barnehage69282616inger.antonsen@rade.kommune.no
Bratli, Sivtillitsvalgt Utdanningsforbundet69282100siv.bratli@rade.kommune.no
Markussen, Ninasekretær69282100nina.markussen@rade.kommune.no
Hetmann, Marit ElisabethUndervisningsinspektør69282100
Røstad, Anne CatrineIKT-ansvarlig69282100anne.rostad@rade.kommune.no
SYKEHJEM/OMSORGSBOLIGER
Resepsjon Råde bo og servicesenter47792396
Fax - nye sykehjem69295161
Fax - gamle sykehjem69295101
Dagligstuav/Anne og Janne91556735
Hangaard, AnneMerkantil konsulent47792396anne.hangaard@rade.kommune.no
Hauge-Brarud, CamillaAvdelingsleder lilla/hvit avdeling98240164camilla.haugebrarud@rade.kommune.no
Piil, KirstenVirksomhetsleder45398950kirsten.piil@rade.kommune.no
Sand, HildeSykehjemsoverlege (tirs, ons, tors)45873293hilde.sand@rade.kommune.no
Simonsen, KatrineAvd.leder psykisk helse,rus. HBT avd.blå91144534katrine.simonsen@rade.kommune.no
Solfjell, RoshildAvdelingsleder gul/grønn avdeling97706028roshild.solfjell@rade.kommune.no
Vold, Jørn ArveAvdelingsleder rød/oransj avdeling99221094jornarve.vold@rade.kommune.no
Ørmen, Anne-GreteMerkantil konsulent47792519annegrete.ormen@rade.kommune.no
Brun avdeling personalrom47792508
Rød og oransj gruppe sykehjem91669013
Blå gruppe omsorgsboliger91669012
Gul og grønn avdeling personalrom47792514
Gul avdeling trådløs4779248891669010
Grønn avdeling trådløs4779249791669010
Brun avdeling trådløs91669011
Trådløstelefon hvit/lilla avdeling40445469
Vaktrom Lilla avdeling4779245698213370
Stue Lilla avdeling47792431
Vaktrom Hvit avdeling47792439
Stue Hvit avdeling47792432
Vaktrom Rød og oransj avdeling47792521
Nattevakt oransj/rød avdeling40038173
NattevaktAnsvarsvakt mobil98213371
Holme, Aud KariFrisør man/ons/fre 8.00-16.0047792485
Olsen, BenteFotpleier tirs/tors/fre 9.00-16.0090626375olsen738@online.no
Lindgren, JanneAktivitør91556735
Steffens, AnneAktivitør91556735
Kjøkken48896819
Katarina GysellRenholder 197508771
Vaskeriman/ons/fre47792462
Tjenester for funksjonshemmede
Botner, Ann Kristin NæssKoordinator for funksjonshemmede6929519491842013annkristin.nbotner@rade.kommune.no
Gundersen, TrondFagansvarlig, saksbehandler99301061trond.gundersen@rade.kommune.no
Lexerød, ReidunSekretær Nor Gård man/ons91611204reidun.berglexerod@rade.kommune.no
Løining, Tor ArildVirksomhetsleder NorGår92080129tor.arild.loining@rade.kommune.no
Nor Gård6928470798240169 (Vaktelefon)
HBT
Filtvedt, MetteLeder koordinerende enhet HBT91692399mette.filtvedt@rade.kommune.no
Lundin, Anne - BrittKoordinerende enhet HBT40429410anne-britt.lundin@rade.kommune.no
Hansen, Eva BrittVirksomhetsleder - HBT97977004evabritt.hansen@rade.kommune.no
Hugger, KarinMerkantil konsulent - HBT47792611karin.hugger@rade.kommune.no
Marianne MikkelsenAvdelingsleder HBT47472492marianne.mikkelsen@rade.kommune.no
Tone Marit NordhagenAvdelingsleder HBT92439501tonemarit.nordhagen@rade.kommune.no
PigriHBT Dagsenter98213360
Vakttelefon HBTHBT98213371
Katrine SimonsenAvdelingsleder avd Blå, psykisk helse91144534katrine.simonsen@rade.kommune.no
FAGFORBUNDETVibeke Nilsen90810019fagforbundet.rade@rade.kommune.no
UTDANNINGSFORBUNDETPer Syversen91843308utdanningsforbundet@rade.kommune.no
NAV55553333
Havneraas, KjerstinNav leder55553333
ANKOMSTSENTER
Hansen, Aud-SylviVirksomhetsleder45972631aud-sylvi.hansen@rade.kommune.no
Harbo, Lena H.Avdelingsleder47298500lena.harbo@rade.kommune.no
Svendsen. PernilleMerkantil medarbeider45236679pernille.svendesen@rade.kommune.no
Sist endret 18.12.2017