Kontakt oss

Sentralbord: 69 29 50 00
Servicetorget: 69 29 50 20
Teknisk Drift: 97 17 68 30 (kl. 7-15.00)
Vakttlf. Teknisk Drift: 69 28 44 43 (utenom arbeidstid og i ferier)

Postadresse: Skråtorpveien 2a,1640 Råde

Besøksadresse: Rådhuset,Skråtorpveien 2a,1640 Råde

Sende e-post

Kart
Rådhuset


 

 

SMS: Send kodeord "Råde kom" til 26112

Åpningstider (Sentralbord, servicetorg, bibliotek)

 

Hva gjør Servicetorget

TELEFONLISTE - RÅDE KOMMUNE

Telefonliste - ansatte - arbeidsområde Telefonliste - ansatte - arbeidsområde
Telefonliste - ansatte - arbeidsområde
RÅDMANN
Svagård, MortenRådmann6929500398217031morten.svagard@rade.kommune.no
Hansen, Bente RostadFolkehelsekoordinator6929507098240162benter.hansen@rade.kommune.no
Moan, HansOrganisasjonssjef6929503098213355hans.moan@rade.kommune.no
ØKONOMIAVDELINGEN
Wenberg, PålØkonomisjef6902176899274629pal.wenberg@rade.kommune.no
Rønholt, GjermundController6902176841600468gjermund.ronholt@rade.kommune.no
INNFORDRING
Hemstad, MichaelEiendomsskatt og Innfordringssjef6929501597726361michael.hemstad@rade.kommune.no
EIENDOMSKONTORET
Andreassen, BirgitteKonsulent eiendomsskatt og innkjøp6929504290743608birgitte.andreassen@rade.kommune.no
Obbink, SolfridKonsulent eiendom og innfordring6929501340415574solfrid.obbink@rade.kommune.no
Torp, ArildEiendoms- og innkjøpssjef6929501098217034arild.torp@rade.kommune.no
Kristiansen, TerjeTekniskrådgiver6929508291169215terje.kristiansen@ade.kommune.no
Fax, regnskap og innfordring (Økonomikontoret)69295018
POLITISK SEKRETARIAT
Johansen, NinaSekretariatssjef6929506690622526nina.johansen@rade.kommune.no
Apelseth-Aanensen, CathrineKonsulent6929517392823288cathrine.apelseth-aanensen@rade.kommune.no
OPPVEKST
Kolstad, IngerPed.rådgiver skole/bhg6929500898217033inger.kolstad@rade.kommune.no
HELSE
Brattberg, HenrietteHelse og omsorgsrådgiver6929508047977496henriette.brattberg@rade.kommune.no
REGNSKAPSAVDELING
Andreassen, ElisabethSekretær økonomi69295069elisabeth.andreassen@rade.kommune.no
Johannessen, ToveKonsulent regnskap6929501490022859tove.johannessen@rade.kommune.no
Saxegård, BenteSekretær økonomi69295068bente.saxegard@rade.kommune.no
Malik, ShabanaSekretær økonomi69295067shabana.malik@rade.kommune.no
Martinsen, MonicaKonsulent regnskap69295016monica.martinsen@rade.kommune.no
Ramdahl, TuridRegnskapssjef6929501197198012turid.ramdahl@rade.kommune.no
HR-AVDELINGEN
Andersen CecilieLønnsmedarbeider40022498cecilie.andersen@rade.kommune.no
Hansen, KaiKonsulent HMS/Beredskap40022499kai.hansen@rade.kommune.no
Nordtug, RoarPersonalsjef48097410roar.nordtug@rade.kommune.no
Wichstrøm, Marianne NielsenHR-rådgiver40031631marianne.wichstrom@rade.kommune.no
KOMMUNIKASJONSAVD
Werner Olsen, Ann CathrinKommunikasjonssjef6929500698240173ann-cathrin.wernerolsen@rade.kommune.no
Brekke, Tone JohanneArkivleder6929504497733589tonejohanne.brekke@rade.kommune.no
Johannessen, WencheServicetorgleder69295021wenche.johannessen@rade.kommune.no
Tønnesen, KristinServicetorgmedarbeider69295020 kristin.tonnesen@rade.kommune.no
Urang, Nickolai SchjervenLærling69295020nickolai.urang@rade.kommune.no
IKT AVD.
Myhre, Hans ErikIT-konsulent69021767hasse@rade.kommune.no
Sønderbye ØyvindIKT-sjef69021767oyvind.sonderbye@rade.kommune.no
Olsen, Tor SteinarIKT-rådgiver69021767torsteinar.olsen@rade.kommune.no
Corneliussen, FredrikIKT-lærling69021767fredrik.corneliussen@rade.kommune.no
TEKNISK DRIFT AVD
Bakke, KristianIngeniør oppmåling48893693kristian.bakke@rade.kommune.no
Berge, HildeByggesaksbehandler48892753hilde.berge@rade.kommune.no
Hasanagic VernesByggesaksbehandler48892750vernes.hasanagic@rade.kommune.no
Homstvedt, TomasVA Ingeniør47034520tomas.homstvedt@rade.kommune.no
Jansson, Siv ThuvaPlan- og miljøvernrådgiver94318493siv-thuva.jansson@rade.kommune.no
Mathé Daniel HesbyKommuneplanlegger4745904daniel.hesbymathe@rade.kommune.no
Wisur-Olsen, HenrietteVirksomhetsleder95055593henriette.wisurolsen@rade.kommune.no
Roos ArildFagansvarlig uteavdeling teknisk97176830arild.roos@rade.kommune.no
Schjolden, KristinRenholdsleder97102181kristin.schjolden@rade.kommune.no
Sharifi BashirIngenør oppmåling48891757bashir.sharifi@rade.kommune.no
Voldhuset, Per OttoKonsulent6929508190147847perotto.voldhuset@rade.kommune.no
Walberg, GautePlan- og miljøvernrådgiver97161325gaute.walberg@rade.kommune.no
Vakttelefon teknisk69284443
Ørmen, Lars OskarFagansvarlig byggninsvedlikehold48095402larsoskar.ormen@rade.kommune.no
Schjolden, KristinRenholdsleder97102181kristin.schjolden@rade.kommune.no
FAMILIESentralbord69295050
Enger, LailaAvd.leder stab, kons. fagsystemer92040075laila.enger@rade.kommune.no
Stærk, AnitaMerkantil69295052anita.staerk@rade.kommune.no
Farbu, Gunn-mariVirksomhetsleder Familie6929505095077174gunn-mari.farbu@rade.kommune.no
Utne, LeneKontorfaglig (lønn og personal)47450426lene.utne@rade.kommune.no
Vatnaland, GretheKontorfaglig69295055grethe.vatnaland@rade.kommune.no
PPT
Martinsen, KarinSpes.ped6929505040031335karin.martinsen@rade.kommune.no
Oppegaard, RinaSpes. ped.6929505040031548rina.oppegaard@rade.kommune.no
Ribe, MargreteSpes. ped6929505090232526margrete.ribe@rade.kommune.no
Tønnesland, AndersPed.psyk. Rådgiver PPT6929505097145099anders.tonnesland@rade.kommune.no
BARNEVERN
Gran, Inger JohanneBarnevernskurator6929505041513755ingerjohanne.gran@rade.kommune.no
Grimsæth, IngeridBarnevernskurator6929505041513755ingerid.grimseth@rade.kommune.no
Holstad Jon RobertFamilieveileder6929505047475383jonrobert.holstad@rade.kommune.no
Larsen, AnetteBarnevernskurator6929505097137799anette.larsen@rade.kommune.no
Myrhaug TorillBarnevernskurator6929505091913361toril.myrhaug@rade.kommune.no
Rønning, RenateBarnevernskurator6929505098240151renate.ronning@rade.kommune.no
Skåre, KjellFagansv.Barnevernleder6929505098240152kjell.skare@rade.kommune.no
Svensen, SylviBarnevernskurator6929505098240153sylvi.svensen@rade.kommune.no
Tangedal, AstridBarnevernskurator6929505097755430astrid.tangedal@rade.kommune.no
KULTUR
Lene, UtneKulturkonsulent6929505047450426
Helmersen, VigdisLeder frivilighetsentralen6929505047971176vigdis.helmersen@rade.kommune.no
Allaktivitetshuset98240154allaktivitetshuset@rade.kommune.no
Biblioteket69295053bibliotek@rade.kommune.no
Sandersen, AstridBiblioteksjef69295053astrid.k.sandersen@rade.kommune.no
Søbye, NinaFagansvarlig kultur98240154nina.sobye@rade.kommune.no
Fredriksen, JohnUngdomskontakt47475939john.fredriksen@rade.kommune.no
Karlsen, Maren H.Klubbarbeider93688233maren.karlsen@rade.kommune.no
KULTURSKOLEN
Sandal, BørgeKoordinator kulturskolen6929403690179826kulturskolen@rade.kommune.no
FYSIO./ERGOTERAPI
Bjørnebekk, AndersErgoterapeut6929505048156500anders.bjornebekk@rade.kommune.no
Edvardsen, JannickeFagansv.fysio./ergo.6929505097102376jannicke.edvardsen@rade.kommune.no
Hoel, KristineFysioterapeut6929505098240175kristine.hoel@rade.kommune.no
Hammersborg, AsbjørnTransport/hjelpemidler6929505098213359asbjorn.hammersborg@rade.kommune.no
RÅDE HELSESTASJON
Arntzen, NinaLege91379792nina.arntzen@rade.kommune.no
Ek, Kari HamreHelsesøster6929505047471527
Haugsvær, MonaFagansvarlig helsestasj.6929505097506192mona.haugsver@rade.kommune.no
Horntvedt, AnneJordmor6929505048956547anne.horntvedt@rade.kommune.no
Lundestad MarieHelsesøster6929505048890630marie.lundestad@rade.kommune.no
Olsen, Nina BechHelsesøster6929505098240155nina.becholsen@rade.kommune.no
Tornsberg, Kari Anne ØverbyHelsesøster6929505095836476kaot@rade.kommune.no
KOMMUNEOVERLEGE
Sarah Frandsen GranKommuneoverlege6929500792250144sarah.frandsengran@rade.kommune.no
RÅDE UNGDOMSSKOLEuskole@rade.kommune.no
Hansen, Jon GunnarVirksomhetsleder/rektor6929521192294492jongunnar.hansen@rade.kommune.no
Johannessen, TerjeSosiallærer69295203terje.johannessen@rade.kommune.no
Aasvestad, VeronikaSosiallærer69295224veronika.aasvestad@rade.kommune.no
Jensen, Ine LandeSekretær69295213ine.landejensen@rade.kommune.no
Mellby, Inger Marie TorpUndervisningsinspektør6929521240036462inger.mellby@rade.kommune.no
OPPVEKSTOMRÅDE KARLSHUS karlshus.bskole@rade.kommune.no
Mathisen, TomasVirksomhetsleder/rektor6929525298266788tomas.mathiesen@rade.kommune.no
Martinsen-Waak, ThereseUndervisningsinspektør6929525340068356therese.marthinsen-waak@rade.kommune.no
Gustavsen, Per MortenFagansvarlig SFO6929525699494842permorten.gustavsen@rade.kommune.no
Mathisen, Mette ØstbergSekretær6929525495767216mette.mathisen@rade.kommune.no
Aaberge, OddnyFagans.barnehage69295279oddny.aaberge@rade.kommune.no
OPPVEKSTOMRÅDE SALTNESspetalen.skole@rade.kommune.no
Antonisen AnneVirksomhetsleder/ rektor69282100anne.antonisen@rade.kommune.no
Antonsen, Elisabeth LianFagansvarlig SFO Saltnes6928214547450251elisabeth.lianantonsen@rade.kommune.no
Antonsen, IngerFagansv.barnehage69282616inger.antonsen@rade.kommune.no
Bratli, Sivtillitsvalgt Utdanningsforbundet69282100siv.bratli@rade.kommune.no
Markussen, Ninasekretær69282100nina.markussen@rade.kommune.no
Hetmann, Marit ElisabethUndervisningsinspektør69282100
Røstad, Anne CatrineIKT-ansvarlig69282100anne.rostad@rade.kommune.no
SYKEHJEM/OMSORGSBOLIGER
Resepsjon Råde bo og servicesenter69295107
Fax - nye sykehjem69295161
Fax - gamle sykehjem69295101
Dagligstuav/Anne og Janne91556735
Hangaard, AnneMerkantil konsulent69295107anne.hangaard@rade.kommune.no
Hauge-Brarud, CamillaAvdelingsleder lilla/hvit avdeling6929510498240164camilla.haugebrarud@rade.kommune.no
Piil, KirstenVirksomhetsleder6929510345398950kirsten.piil@rade.kommune.no
Sand, HildeSykehjemsoverlege (tirs, ons, tors)6929516545873293hilde.sand@rade.kommune.no
Solfjell, RoshildAvdelingsleder gul/grønn avdeling6929511497706028roshild.solfjell@rade.kommune.no
Vold, Jørn ArveAvdelingsleder rød/oransj avdeling6929510699221094jornarve.vold@rade.kommune.no
Ørmen, Anne-GreteMerkantil konsulent69295157annegrete.ormen@rade.kommune.no
Brun avdeling personalrom69295154
Rød og oransj gruppe sykehjem6929511391669013
Blå gruppe omsorgsboliger6929513191669012
Gul og grønn avdeling personalrom69295155
Gul avdeling trådløs6929515291669010
Grønn avdeling trådløs69295153/6929515091669010
Brun avdeling trådløs6929515191669011
Trådløstelefon hvit/lilla avdeling6929512140445469
Vaktrom Lilla avdeling69295137
Stue Lilla avdeling69295122
Vaktrom Hvit avdeling69295136
Stue Hvit avdeling69295123
Vaktrom Rød og oransj avdeling69295167
Nattevakt oransj/rød avdeling40038173
NattevaktAnsvarsvakt mobil98213371
Holme, Aud KariFrisør man/ons/fre 8.00-16.0069295145
Olsen, BenteFotpleier tirs/tors/fre 9.00-16.006929506590626375olsen738@online.no
Lindgren, JanneAktivitør91556735
Steffens, AnneAktivitør91556735
Kjøkken69295143
Katarina GysellRenholder 197508771
Vaskeriman/ons/fre69295144
Tjenester for funksjonshemmede
Botner, Ann Kristin NæssKoordinator for funksjonshemmede6929519491842013annkristin.nbotner@rade.kommune.no
Gundersen, TrondFagansvarlig, saksbehandler99301061trond.gundersen@rade.kommune.no
Lexerød, ReidunSekretær Nor Gård man/ons91611204reidun.berglexerod@rade.kommune.no
Løining, Tor ArildVirksomhetsleder NorGår92080129tor.arild.loining@rade.kommune.no
Nor Gård6928470798240169 (Vaktelefon)
HBT
Bjørnson, CamillaAvd. Leder. Psykisk helse avd BLÅ HBT48048915camilla.bjornson@rade.kommune.no
Filtvedt, MetteLeder koordinerende enhet HBT91692399mette.filtvedt@rade.kommune.no
Larsen, NinaKoordinerende enhet HBT40429410nina.larsen@rade.kommune.no
Mikkelsen, Ellen SandvikSekretær - HBT69295196ellen.sandvikmikkelsen@rade.kommune.no
Hansen, Eva BrittVirksomhetsleder - HBT6929519997977004evabritt.hansen@rade.kommune.no
Hugger, KarinMerkantil konsulent - HBT69295181karin.hugger@rade.kommune.no
Pedersen, MereteAvdelingsleder HBT6929518145879045merete.pedersen@rade.kommune.no
Hjemmesykepleien Susann HBT98213371
PigriHBT Dagsenter6929519098213360
Vakttelefon HBTHBT98213371
FAGFORBUNDETAnne Otterbekk6929509190810019fagforbundet.rade@rade.kommune.no
UTDANNINGSFORBUNDETPer Syversen6929509291843308utdanningsforbundet@rade.kommune.no
NAV55553333
Havneraas, Kjerstin HavneraasNav leder55553333
ANKOMSTSENTER
Hansen, Aud-SylviVirksomhetsleder4654261045972631aud-sylvi.hansen@rade.kommune.no
Harbo, Lena H.Avdelingsleder4539039547298500lena.harbo@rade.kommune.no
Svendsen. PernilleMerkantil medarbeider45236679pernille.svendesen@rade.kommune.no
Sist endret 02.12.2016