Siste nytt

Åpningstider for virksomhet teknisk

Bilde til Facebook 5.jpg - Klikk for stort bilde Telefon og besøkstid fra 4. september

Administrasjon på Virksomhet teknisk har telefon og besøkstid fra kl 12:00-14:00 Mandag, tirsdag, onsdag og fredag

Utenom besøkstiden vil du ikke kunne treffe saksbehandlerne. Det kan bestilles time ved å ringe saksbehandler i telefontiden eller sende en forespørsel på e-post.

Driftsavdelingen (vei, vann og avløp, grøntområder) eller bygningsvedlikehold har ordinær telefontid.

Telefonnummer til teknisk administrasjon er:

Navn

Mobilnummer

   

Epost

 

Bakke Kristian

48893693

 Geodata

 

 kristian.bakke@rade.kommune.no 

Berge Hilde

48892753

 Byggesak

 

hilde.berge@rade.kommune.no

Bjørnvald
Irina

47465585 Byggsak   irina.bjørnvald@rade.kommune.no

Homstvedt Thomas

47034520

 Vei, vann og avløp

 

Jansson Siv-Thuva

94318493

 Plan- og miljø

 

siv-thuva.jansson@rade.kommune.no

 

Schjolden Kristin

97102181

 Renhold

 

kristin.schjolden@rade.kommune.no

 

Sharifi Bashir

48891757

 Geodata

 

bashir.sharifi@rade.kommune.no

 

Hans  Moan

98213355

Virksomhetsleder teknisk

 

hans.moan@rade.kommune.no

 

 

Publisert av Nikolai Urang. Sist endret 05.09.2017